Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Místa, kde si s náma můžete  zatančit 

                                                                                              

2 0 17

 

3.3. V.Kolona - 20:00

 

Oslava narozenin, s kapelou

Tart

 

 

6.3. RockCafé - 20:00

https://www.rockcafe.cz/program/15-open-mike-special-2/

 

 

8.4. Sběrné Suroviny - 20:00

Promítání nového videoklipu

https://www.facebook.com/events/1833557800239797/

 

 

21.5. Čajů fest - Ústí nad

Labem

 

 

17.6. Vývrtka - Louny

http://www.vyvrtkamusic.cz/

 

21.6.Svátek hudby Jablonec

https://www.facebook.com/events/744911522357298/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22feed_story_type%22%3A%2217%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

 

 

 

2 0 16

 

 

19. Listopadu - Dresden - 20:00

 

Oslava 70 narozenin + Výplach

slaví 7. let - 20:00

 

 

26. Listopadu - Vzorkovna

21:00, Národní 1

 

Párty k oslavě 7. let na jedné

stagi.

 

Jako hosté zahrají:

 

Tart 

http://bandzone.cz/tart

 

Ničit pálit

http://bandzone.cz/nicitpalit

 

FB událost:

https://www.facebook.com/events/1763085807299123/

vyplach-7-let.jpg

 

 

28. Prosince - Trmobrany -

 

s kapelou Pepek a Námořník

 

 

 

 

12. Března - V. Kolona - 20:00

    

          Křest nového alba

 

krest-alba-na-bandzone2.jpg

Událost na FB    https://www.facebook.com/events/1716691171879813/

 

19. Března - Žižkovská noc

http://www.zizkovskanoc.net/

                  zizkovska-noc.jpg

 

2. Dubna - Be in Karlín

konference o společném podnikání

http://www.kollarovka.cz/cz/be_in_karlin/konference

 

 

 

28. Května - Jarní Slunohrad -

      

skvělý alternativní festival na

 

Horním hradě u Karlových Varů

                   

http://www.jarnislunohrad.cz/

 

jarni.jpg

 

 

30.5. Výplach European Tour

 

30.5. - Berlin - DE

 

1.6. - Copenhagen - DK

 

3.6. - Hamburg

 

4.6. - Munchenstein - Ch

 

6.6. - Zurick

 

plakat-tour.jpg

https://www.facebook.com/events/805839426215982/

 

 

 

19. Července - EUROGYM

 

Mezinárodní festival gymnastiky

a tance

 

Budvar Arena - České budějovice

 

http://www.eurogym2016.org/cs/

 

 

17. září - Zažít Karlín Jinak

festival hudby a umění v Karlíně

 

https://www.facebook.com/events/1125808440788825/

 

 

 

19.11. Dresden - 70 jubileum

Oslava narozenin v Dráždanech

 

 

28.12. Ladění - Trnobrany

 

 

 

 

 

2 0 1 5

 

 

17. Dubence - Big Bang! 

 

                Ústí na Labem  20:00

 

          Koncert v severské rožhavené                                        

                  pánvi, laser show

 

23. Května - Jarní Slunohrad -

      alternativní festival na hradě

                   

http://www.jarnislunohrad.cz/

 

 

24. Května - Čajů fest - Ústí nad 

                                        Labem

 

 

31. Května  -  Bohnice Fest 

   

     Areál Léčebny Bohnice

 

                                         

 

 

1. Srpence- Kozí mejdan - Milkovice

                                              u Jíčína             

 

Party pro všechny svobodomyslné!!

   

     Pěti denní festival alternativní

               

                 hudby a divadel

                          

                     http://www.kozy.cz/

 

 

 

11.Října - Crazy film fest - Řevnice

 

http://www.kinorevnice.cz/crazy-film-fest/

 

 

 

 

8. Ledna- Vzorkovna - 22:30

 

- s kapelou Kasteus Ateliers

 

 

                          

 

https://www.facebook.com/events/958789964265183/?pnref=story

 

 

17. Ledna- Club District X - 20:00

 

- s kapelou Tart

 

 

 

 

7. Února - Je to Tady 

 

 

Pozemšťané!!!!! 

                   

 

                 

 

Křest nového videoklipu!

                  

     

 Studentský klub-Karlovy Univerzity

                   

                               

Celetná 20 

 

   

Nový výlet do hlubiny tančícího

 

obrazu,

 

         

         jímž prolétá planeta Výplach

 

                              

Start 20:00

 

https://www.facebook.com/Vyplach/photos/a.138626726306151.29174.135690683266422/395432010625620/?type=1&theater

 

 

2 0 1 4

 

14. Ledna- Divadlo Kampa- 20:00                                   

       Výlet multidemenzionální                                vernisáží 

               

                 "VZPLANUTÍ" 

 

 

 

18. Ledna - Club Ojai - 19:00

         - s kapelou Zuby nehty 

 

 

19. Března- Silvercup-Xt3- 19:00  

 

 

27. Dubna - Parukářka - 17:00                                        

 

1. Května - Prvomájový festiválek

 

             

 Ústí nad labem

 

 

 

 

 

 

18. Května - Čajový Festival  -       - u vysmátý Žáby - ústí nad labem

 

 

3. Června - Na lodi ve Vaňově - ústí nad labem - 21:30

 

 

 

10. Června- Restaurace Výletná -

               Letenské sady - 20:00 

 

 

                                              

 

 

 

 

 

 

12. Června- Ryba na ruby                     koncert na podporu                               Armády  spásy

 

 

13.Června -  Zvířetice - Open air                              festival 

 

 

14. Června - Festival Kramle 

 

                               Děčín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20. Června - Útulek fest

 

 

 

 

 

 

 

fetival na podporu psích útulkú

                  

Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.Června - United Island - open                        mic

 

 

 

 

 

10. Července -  Děčín                           čajovna Hodná Áňa - 20:00

 

 

7.Srpna - Kozí mejdan -                                   Milkovice 

 

                  

 

 

22. Srpna - Vyosení - Děčín

 

 

 

13.9. Babí léto - Bohnice

 

 

 

27.9. Klub Cross - křest nového videoklipu - start 20:00

 

 

 

8. Října - Kobyliské tržiště-19:00 

                 -  po koncertě jamík 

 

 

 

31. Října -  Nova Lisboa - 21:30 

                    Halloween Párty 

 

 

 

8. Listopadu -  Děčín                          čajovna Ve Vlnách - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. Prosince - Trávobraní -  Děčín

 

 

 

2 0 1 0 

 

 

 

5. Ledna- Café na půl cesty-19:30

 
 
 

 

4. Února-Kavárna V. Kolona-19:00
 

 

 

 

 17. Února - Klub Cross - 21:30

 

 

 
 

30. Dubna - Černá kočka - 20:00

 

 

 

20. Května - Klub v Jelení - 20:00

 

 

 

 

6. Června - Mezi ploty - 13:30            

Na louce, kousek od košíkářské

   dílny, po koncertě následuje

          Kouzelný Ethnojam

 

 

 28. Srpna - Final Club - 20:00

 

 

 2.Září - Čajovna U nás v zahradě

 

                    Čáslav - 18:00

 

 

 

18. Září- Babí léto- Bohnice-14:00

 

 

 

28. Září- Babí léto V posázaví

 

 

 

7. Října - Klub V.Kolona - 19:00

 

           Křest nového alba 

                                    

      Jako host zahraje kapela        

             

              "Chuť nechutě"

 

 

 

 

 2 0 1 1

 

 

8.Února - Klub Újezd - 20:00

 

 

1.Března- Café na půl cesty-20:00

 

 

16.Března- PopoCafePetl - 20:30

                                           - újezd

 

4.Dubna- Klub K4- Celetná 20,UK

                                            - 20:00

 

26.Dubna- Klub XT3 - 20:00

             host "Chuť nechutě"

 

 

10.Května - Bar Zahrada - 20:00

 

 

 

29.Května - Mezi ploty - 13:30                        - u košíkářské dílny

 

 

13:30 - Výplach

15:00 - Aulen Orfeus

16:00 - Kouzelný Ethnojam

 

 

18.Června -  Zvířetice - Bakov

             Open air festival - 21:30

 

 

 17.Července - Klíčany - 18:00

            - Restaurace Klíčanka

 

 

6.Srpna- Djembe marathon- 15:00

              - Moravský Krumlov

 

 

10. Září- Babí léto-Bohnice -13:30

 

 

 

23. Září - Klub Šlechtovka - 19:30

 

 

 

28. Září- Babí léto V posázaví

 

 

 

16.Října- Klub K4- Celetná 20,UK

                    s kapelou "Chuť nechutě"                                   20:00

 

 

22.Října - Zkušebňák - festival

              - V. Kolona

              - zahrají kapely

 

               15:00 - Triryby

               16:30 - Výplach

               18:00 - Mimikry band

               19:30 - Moon Vista

 

 

3.Listopadu - Bar Zahrada - 20:00

 

 

17. Listopadu - Klub Final - 20:00

 

 

1. Prosince - Club Havran - 19:30

                                 - Zenklova 88

 

14. Prosince - Jet Club - 20:00

 

 

 

 

  2 0 1 2

 

 

12.Ledna-Café na půl cesty-20:00

 

21. Ledna - Club Ojai - 19:00

 

18. Února - Klub Naftař - 19:30

          - s kapelou Chuť Nechutě

 

8. Března - Klub Matrix - 19:00

                  - dále vystoupí:

       

       Tó víš - rock

       E.d. - progressive roke´n´roll

       Zbubaky - crossover grunge

 

 

24.Března - Klub Útulek - Kbely  

                                          19:30

 

5.Dubna - Klub Kocour - 19:30

           s kapelou Aulen Orfeus

 

 

27.Května - Mezi ploty - 13:30

                  - u košíkářské dílny

 

23.Června -  Zvířetice - Bakov

                     Open air festival -19:15 

 

14. Července - Klub Útulek- Kbely 

 

28. Července - Týnec nad Metují

 

 4. Srpna - Kozí mejdan - u Jíčína

 

 

15.Září- Babí léto- Bohnice -13:30

 

 

29. Září - Club Ojai - 19:00

                                - Letňany

 

21. Listopadu - Club Styx - 19:00

 

 

28. Listopadu - Klub K4 - 19:00

 

 

 13.Prosince - Chapeau Rouge- 20:00                                            

          

2 0 1 3

 

 17.Ledna-Café na půl cesty- 19:30

 

 

27.Ledna-Open Mic - Rock café                                   - 18:00

 

 

9. Února - Klub Naftař - 19:30

 

 

 

20. Dubna - Je to tu !!!!!!!!!!!!!! 

 

Křest nového alba

v nově otevřené V. Koloně

19:30

 

 

19. Května - Parukářka - 17:30

 

 

15. Června - Útulek fest - Trmice - charitativní akce pro psíky - 21:40

 

 

16. Června - Modrá vopice - 17:30

 

 

20. Června - Bleší trhy - 11:00

                          - náměstí Míru              

 

 22. Června - Open Mic - Petřínská zahrada - 11:15

 

 

5. Července - Letní zvěř - Vír -

                                                               - vysočina  - 17:00

 

13. Července - Club Havran -                                    - 19:30

 

20. Července - Lubenská lodyha 

               - Lubná u Poličky - 1:30

 

2/font font size=ArialAri font face=/p/pnbsp;nbsp; alp style=strong6text-align: left;nbsp; 7. Července - Klub Útulek -                                    Kbely - 19:30

 

18. Srpna - Reggae Area - 11:00

 

 

24. Srpna - Kozí mejdan - Milkovice 

 

 

 

30. Srpna - Wůdštok fest - Úštěk

 

 

 

8. Září - Kulturní klub Mekka 

                         - Nový Bydžov

                           

 

 14. Září - Babí léto - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. Října - Odolen-fest - Odolená                                          voda

 

 

 

25. Října - U vysmáté žáby - Ústí                                             nad labem

 

 

 

 16. Listopadu - Výplach fest

 

               

 

                V. Kolona

 

 

 

                 vystoupí:

 

                        

 

                   Algaes   

 

            Yedhaki Nautika              

 

                You´s think

 

                  Výplach

 

     www.facebook.com/events/153202188222926/

 

www.greendoors.cz/pata_kolona/program

 

 

 

22. Listopadu - Czech Vibez                                       Klecany

 

29. Listopadu - Čajovna Cherubín                         - 20:00Řevnice

 

7. Prosince - Klub Piksla - 19:30                                 Břeclav 

 

9. Prosince - Divadlo Kampa -                            křest Knihy - 19:00